OBWIESZCZENIE

       WÓJTA GMINY GRAJEWO z dnia 24 lutego 2016 r.

w sprawie podania do publicznej wiadomości składów osobowych obwodowych komisji wyborczych powołanych dla przeprowadzenia głosowania w wyborach uzupełniających do  Senatu RP wyznaczonych na dzień 6 marca 2016 r.

 

 Na podstawie art. 156 § 1 i art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) podaje się do publicznej wiadomości składy osobowe obwodowych komisji wyborczych powołanych dla przeprowadzenia głosowania w wyborach uzupełniających do Senatu RP wyznaczonych na dzień 6 marca 2016 r. na terenie gminy Grajewo ze wskazaniem funkcji pełnionych przez członków danej komisji w oparciu o protokoły z pierwszych posiedzeń poszczególnych komisji:

 

  1. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Grajewie z siedzibą w Urzędzie Gminy Grajewo  ul. Komunalna 6, 19-200 Grajewo:

Lp.

Nazwisko i imiona

Miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1.

Górski Grzegorz

Popowo 

Członek

2.

Mieczkowska Monika

Kacprowo 

Członek

3.

Krasnoborska Elżbieta

Koszarówka

Członek

4.

Dąbrowski Jan

Przechody 

Przewodniczący

5.

Lenkiewicz Wioleta

Toczyłowo 

Zastępca Przewodniczącego

  1. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Wierzbowie z siedzibą w Szkole Podstawowej   w  Wierzbowie, Wierzbowo 72,  19-200 Grajewo:

Lp.

Nazwisko i imiona

Miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1.

Górska Teresa

Popowo 

Przewodniczący

2.

Dzięgielewska Izabela

Sienickie 

Członek

3.

Laszczkowski Leszek Jan

Wojewodzin 

Członek

4.

Żabińska Aneta

Wierzbowo 

Zastępca Przewodniczącego

5.

Ziarko Agnieszka

Grajewo

Członek

  1. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Rudzie z siedzibą w Szkole Podstawowej   w  Rudzie, Ruda, ul. Szkolna 8, 19-200 Grajewo:

Lp.

Nazwisko i imiona

Miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1.

Magiera Anna

Wierzbowo 

Przewodniczący

2.

Łepkowski Łukasz

Popowo 

Członek

3.

Zawistowski Mariusz

Ruda

Członek

4.

Zwolińska Beata

Szymany 

Zastępca Przewodniczącego

5.

Karpiuk Dorota

Koszarówka

Członek

 

 

  1. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 w Białaszewie z siedzibą w Szkole Podstawowej   w  Białaszewie, Białaszewo, ul. Mikołaja Kopernika 2, 19-200 Grajewo:

Lp.

Nazwisko i imiona

Miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1.

Górski Tomasz

Popowo 

Przewodniczący

2.

Drożeńska Ewa

Białaszewo-Kolonia 

Członek

3.

Kadyszewski Igor

Danówek 

Zastępca Przewodniczącego

4.

Baprawska Iwona

Białaszewo

Członek

5.

Modzelewska Halina

Grajewo

Członek

  1. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5 w Danówku z siedzibą w Gimnazjum w Danówku,  Danówek 7, 19-200 Grajewo:

Lp.

Nazwisko i imiona

Miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1.

Sikora Grzegorz

Popowo 

Zastępca Przewodniczącego

2.

Wudarczyk Łukasz

Koszarówka

Członek

3.

Wawiórko Katarzyna

Szymany 

Członek

4.

Maciorowska Małgorzata

Sojczynek 

Przewodniczący

5.

Marchiel Małgorzata

Grajewo

Członek

 

  1. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6 w Ciemnoszyjach z siedzibą w Świetlicy Wiejskiej   w  Ciemnoszyjach, Ciemnoszyje 54, 19-200 Grajewo:

Lp.

Nazwisko i imiona

Miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1.

Górska Agnieszka

Koszarówka  

Członek

2.

Magiera Marcin

Wierzbowo

Członek

3.

Gliński Lucjan

Ciemnoszyje 

Członek

4.

Szumska Elżbieta

Ciemnoszyje 

Przewodniczący

5.

Giżka Dorota

Wierzbowo 

Członek

6.

Bronakowska Iwona

Grajewo

Zastępca Przewodniczącego

 

Wójt Gminy Grajewo

  

  (-)Stanisław Szleter

Metryka strony

Udostępniający: Wójt Gminy Grajewo

Wytwarzający/odpowiadający: Rafał Jankowski

Wprowadzający: Rafał Jankowski

Data wprowadzenia: 2016-02-25

Data modyfikacji: 2016-02-25

Opublikował: Rafał Jankowski

Data publikacji: 2016-02-25